Sıkça Sorulan Sorular

Faturalı hatta nakit nedir?
Faturalı Hatta Nakit İşlemi; Direkt bir Kredi Uygulaması değildir, Operatör firmaları banka değildir, Bu yol ile cihaz kredisi kullanarak(telefon bozdurma işlemi) nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
Faturalı hatta nakit sistemi güvenilir midir?
Faturalı Hatta Kredi Sistemi, faturaya ek telefon alımı-satımı (bozulum) işlemidir. Bu sistemde bilinmesi gerekir ki işlemin yapılabilmesi için ortada bir operatöre bağlı bayinin olması gerekir, bu süreçte bayinin üstlendiği iş telefon satış işlemidir, biz ve bizler gibi firmalar işin telefon alımı kısmında yer almakta, size cihaz ücretini ödemektedir. Bu yüzdende kimse size 1-2 cihaz ödemesi için kendi bayisini riske atmaz.
Nakit hizmetinden kimler faydalanabilir?
Faturalı Hattını Düzenli bir şekilde ödeyen ve başka operatörlere borcu bulunmayan, faturalı hat kullanmış sadece hat sahipleri başvuruda bulunabilir ve cihaz alışveriş puanı bulunması durumunda faydalanabilir. Faturasız hat sahipleri bu işlemlerden şimdilik yararlanamamaktadır.
Faturalı hatta nakit hizmetinin avantajları nelerdir?
Aynı Gün Sonuç alabileceğiniz, Aynı Gün Nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz pratik bir yöntemdir. Bankalar ile arası iyi olmayanlara, Alternatif olarak nakit sağlayabilecekleri bir yöntemdir. Çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu esnek olup, ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz bir yoldur.
Faturalı hatta nakitin limiti var mıdır? Taksitlendirme oluyor mu?
Faturalı Hatlara Nakitin Limiti bağlı olunan puana göre 20000 TL kadar sağlanabilmektedir. Taksitlendirme devamlı olarak değişmekte olup güncel şartlara bakıldığında faturalı hatta nakit sisteminde 3-6-12 ay taksitlendirme mevcuttur.
Faturalı hatta nakit sisteminde masraf ne kadar oluyor?
Siz direkt bir banka kredisi kullanmadığınız gibi, bu işlemlerde bir ürün alıp satmış oluyorsunuz, Ülkemizde alınan satılan ürünlerde vergi söz konusudur. Cihazınızın nakite çevrilmesi esnasında sıfır cihaz alınıp ikinci el cihaz satmış olduğunuzdan cihaz değeri az da olsa düşmektedir.
Ödeme nasıl yapılıyor?
Ödeme başvurusu onaylanmış kişilere elden nakit olarak yapılıyor. Cihaz sahibi cihazını bize satmış bulunuyor. Cihaz sahibi aylık olarak operatör firmasına fatura ödemeye devam eder.
Hangi illerde hizmet veriyoruz?
Bursa ve ilçelerinde hizmetimiz devam ediyor. Faturalı hatta kredi hizmetini sadece Bursa ofisimizden gerçekleştiriyoruz. FARKLI İLLERDE BAYİMİZ YOKTUR.